KONST / Litografier / Färglitografi 12066336
nr 1206 6336
Färglitografi
Irene Borg, Flickor. Signerad, numrerad 88/275. Motivet: 35x35 cm
Utrop:
500 kr
måndag 24 september 2018
kl 20:33:29
ABC-flickor (Lisa Larson)